Kawalerka w Okolicy Centrum i Ekomariny

cena : 239.000,00 zł
DSCN4124

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,00m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Dąbrowskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Administrator

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 371,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona własność z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny po remoncie, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. Ściany wygładzone. Pierwotnie mieszkanie posiadało jeden pokój, kuchnię, łazienkę i korytarz, obecnie pokój został przedzielony ścianką działową w celu uzyskania odrębnej sypialni z garderobą. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie, urzędy, poczta, apteka,  przychodnia zdrowia, plaża miejska, port Ekomarina. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 3,00m2. Nieruchomość godna uwagi w celach inwestycyjnych pod wynajem krótkoterminowy.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.