Kawalerka w Okolicy Centrum

cena : 239.000,00 zł
DSCN4032

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,30m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Osiedle XXX – lecia Wolnych Wyborów

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz na dwie osoby w wysokości 360,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny po remoncie, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. Ściany wygładzone. Kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, boisko orlik, lodowisko. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz strefa zieleni. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został w 2018r  poddany termomodernizacji. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 2,70m2.

 

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.