LOKAL REKREACYJNY DO WYNAJĘCIA W POBLIŻU PORTU WĘGORZEWO

cena : 6.000,00 zł ( netto)/ miesięcznie
DSCN5513

Biuro Nieruchomości Kuncer oferuje do wynajęcia lokal Rekreacyjny o powierzchni 416,40m2 wykończony pod potrzeby fitness, położony  przy ul. Małej w Węgorzewie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

- Powierzchnia lokalu:  lokal posiada powierzchnię 416,40m2

- Kondygnacja: Parter w czterokondygnacyjnym apartamentowym budynku wolnostojącym.

-  Ilość pomieszczeń: 5 ( sauna fińska, sauna parowa, pomieszczenie z leżakami i 6 osobową wanną jacuzzi,  wc z umywalką , pomieszczenie z akcesoriami do ćwiczeń fizycznych fitness: rowerek, steper, atlas itp ).

- Oświetlenie: jarzeniowe i energooszczędne

- Stan lokalu: do odświeżenia.

MEDIA: Prąd, zimna woda, ciepła woda: licznik, kanalizacja, ogrzewanie gazowe z licznikiem zużycia ciepła

OKRES NAJMU:  ofertowo 1 rok, inne okresy do potwierdzenia.

LOKALIZACJA:  CENTRUM MIASTA

Lokal rekreacyjny mieści się w budynku apartamentowym zlokalizowanym obok portu jachtowego w samym Centrum Węgorzewa. Budynek ” Apartamenty Żeglarskie Vęgoria” został oddany do użytkowania w 2007r. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się zielony dziedziniec, recepcja z całodobową ochroną i monitoringiem, miejsca parkingowe i pomieszczenia na rowery.

Węgorzewo to urokliwe miasteczko zwane Bramą Mazur, stanowiące doskonały punkt żeglarskich wędrówek po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W odległości ok. 1 km od lokalizacji lokalu znajduje się nowo otworzona plaża miejska nad Mamrami z naturalnym obiegiem wody i czystym kąpieliskiem.

CENA NAJMU:

Lokal rekreacyjny wykończony pod potrzeby fitness usytuowany na parterze: 6.000,00 zł (sześć tysięcy złotych 00/100 netto) / miesięcznie

Dodatkowe Opłaty: Oprócz czynszu Najemca ponosi koszty eksploatacyjne w wysokości 3 euro za m2 netto oraz koszty zużycia energii elektrycznej i mediów na podstawie wskazań liczników.

Szczegółowe warunki wynajmu do indywidualnego ustalenia.

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Szkic lokalu do wglądu  do udostępnienia drogą mailową.