LOKAL UŻYTKOWY 48,00m2 NISKI PARTER

cena : 118.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Lokal Użytkowy o powierzchni  48,00m2

LOKALIZACJA: Giżycko, ul. Jagiełły

CHARAKTERYSTYKA: Lokal Użytkowy położony na niskim parterze w pięciokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym, składa się z dwóch  pomieszczeń,  kuchni,  łazienki z toaletą.

ZARZĄDCA BUDYNKU: Spółdzielnia Mieszkaniowa ” Mamry”

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  czynsz w okresie zimowym: 650,00 zł ( w skład czynszu wchodzą następujące opłaty: ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości) dodatkowe opłaty to rachunki za prąd i wodę według zużycia .

czynsz w okresie letnim: 350,00 zł (w skład czynszu wchodzą następujące opłaty: fundusz remontowy, wywóz nieczystości) dodatkowe opłaty to rachunki za prąd i wodę według zużycia .

STAN PRAWNY: Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu bez  Księgi Wieczystej

 

Dodatkowe Informacje:

Lokal użytkowy po gruntownym remoncie usytuowany na cichym i spokojnym osiedlu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. W każdym pomieszczeniu odświeżono ściany i pomalowano je w neutralnych  kolorach. W pomieszczeniu, które tworzy otwartą przestrzeń łączącą się z korytarzem i łazience położono na podłodze terakotę. Kuchnia została wyposażona w meble kuchenne. W najbliższej okolicy  nieruchomości znajdują się liczne placówki handlowo – usługowe, szkoła podstawowa, kościół, przychodnia zdrowia, boisko orlik. Do lokalu przynależy udział  w elementach wspólnych budynku, którą stanowi działka pod budynkiem związanej z tym lokalem, oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu. Obecnie lokal użytkowany jest jako mieszkanie.

 

Nieruchomość, którą warto przeznaczyć na rozwinięcie działalności gospodarczej.

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.