Lokal Użytkowy w Centrum / Parter

cena : 119.000,00 zł
DSCN4163

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Lokal Użytkowy o powierzchni  16,00m2

LOKALIZACJA: Giżycko, ul. Mickiewicza

CHARAKTERYSTYKA: Lokal Użytkowy położony na parterze, składa się z jednego  pomieszczenia,  łazienki z toaletą.

ZARZĄDCA BUDYNKU: Administrator

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: elektryczne

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  czynsz w kwocie 103,00 zł ( w skład czynszu wchodzą następujące opłaty: fundusz remontowy, wywóz nieczystości) dodatkowe opłaty to rachunki za prąd i wodę według zużycia .

STAN PRAWNY: Lokal stanowiący odrębną Nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Dodatkowe Informacje:

Lokal użytkowy po remoncie usytuowany w bliskiej odległości od Centrum miasta. Podczas remontu,  odświeżono ściany,  położono na podłodze panele imitujące drewno., natomiast w kuchni i  łazience znajduje się terakota i glazura. Lokal posiada własne niezależne wejście. W najbliższej okolicy  nieruchomości znajdują się liczne placówki handlowo – usługowe, szkoła podstawowa, kościół, przychodnia zdrowia, targowisko miejskie, urzędy, plac zabaw dla dzieci. Do lokalu przynależy udział w gruncie pod budynkiem i częściach  wspólnych budynku. Obecnie lokal pełni funkcję mieszkalną, wcześniej funkcjonował w nim salon optyczny.

 

        

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.