Mieszkanie 48,17m 2 w Pobliżu Centrum / Cena do Negocjacji

cena : 309.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,17m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wodociągowa

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 600 zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz ziemny w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY: Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Mieszkalnego bez Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:

Mieszkanie w pełni wyposażone z dogodną lokalizacją w pobliżu centrum położone na drugim piętrze, składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza, każde pomieszczenie posiada niezależne wejście z korytarza.   W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła, urzędy, poczta, apteka, przedszkole, szpital, przychodnia zdrowia, park. Przed blokiem znajdują miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został poddany termomodernizacji, w 2017r zostały odremontowane klatki schodowe. Do mieszkania przynależy, także piwnica.  

                                                           

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.