Mieszkanie 58m2 Pierwsze Piętro

cena : 289.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,00m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Osiedle XXX- lecia Wolnych Wyborów

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 603,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Stolarka okienna: okna PCV. Obecnie mieszkanie posiada cztery pokoje z możliwością przerobienia układu i połączenia salonu i sąsiadującej sypialni uzyskując przestronny i duży salon oraz dwie niezależne sypialnie lub połączenia kuchni z sąsiadującym pokojem uzyskując dużą i przestronną kuchnię z jadalnią . W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, boisko orlik, lodowisko. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz strefa zieleni. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został poddany termomodernizacji. Do mieszkania przynależy, także piwnica.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.