MIESZKANIE 60,6m2 W POBLIŻU CENTRUM

cena : 268.000,00 zł
??????????

 RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 60,6m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Aleja 1 Maja

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z Salonu z aneksem kuchennym,  garderoby , dwóch pokoi,  łazienki, z toaletą  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Wspólnota Mieszkaniowa Administrator.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: własne gazowe, kominkowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 410,00zł   ( w czynsz wchodzą opłaty za  wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową, wodę w ryczałcie) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i gaz według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie po remoncie z dogodną lokalizacją usytuowane na spokojnym osiedlu w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. W każdym pokoju na podłodze położono panele. W łazience, kuchni i przedpokoju została położona terakota i glazura. Ściany zostały wygładzone i pomalowane w kolorze, wstawiono nowe drzwi wejściowe. Została również wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W jednym z pokoi usytuowany jest kominek. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, targowisko miejskie, boisko orlik, lodowisko oraz plac zabaw dla dzieci. Przed blokiem znajdują się  miejsca parkingowe dla mieszkańców, i strefa zieleni z miejscami do odpoczynku. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został odświeżony. Wykonano ocieplenie budynku oraz odświeżono klatki schodowe. Teren na, którym znajduje się budynek jest ogrodzony.  Do mieszkania przynależy, także piwnica lokatorska o powierzchni 14,5m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem. Mieszkanie godne polecenia rozwojowej rodzinie, głównym jego atutem jest dogodna  lokalizacja z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.