MIESZKANIE 92,83m2 NA PARTERZE W CENTRUM MIKOŁAJEK

cena : 680.000,00 zł
??????????

 RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92,83m2 .

LOKALIZACJA:  Mikołajki, ul. Kajki

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na parterze w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z Salonu, dwóch sypialni,  kuchni, łazienki z wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Wspólnota Mieszkaniowa Kajki

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny, dwufunkcyjny piec gazowy

OGRZEWANIE: gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczna opłata do wspólnoty w wysokości 59,41zł  w skład której wchodzi administrowanie budynkiem mieszkalnym i konserwacja budynku mieszkalnego, dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, wodę i gaz według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w centrum miasta Mikołajki, zwane mazurską Wenecją położone nad jeziorami: Tałty i Mikołajskim na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, to jedno z najsłynniejszych żeglarskich miast w Polsce. Mieszkanie położone w wielorodzinnym budynku mieszkalnym wpisanym do rejestru zabytków. Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. W salonie i sąsiadującej obok sypialni podłoga została pokryta drewnianym parkietem, który został odrestaurowany, w łazience, kuchni i przedpokoju została położona terakota i glazura. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar. Stolarka okienna:  okna PCV. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, rynek główny miasta z deptakiem i fontannami, urzędy, apteka, poczta, kościół, promenada, żegluga Mazurska Port Mikołajki. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Do mieszkania przynależą, także dwie piwnice o powierzchni 5,20m2 i 8,20m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.