Mieszkanie M4 z Możliwością dokupienia Garażu

cena : 469.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,4m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Kazimierza Wielkiego

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd.

OGRZEWANIE: miejskie

ZARZĄDCA :  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 670,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę  według zużycia.

STAN PRAWNY: Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Mieszkalnego z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu M4 położone na trzecim piętrze, które obecnie posiada cztery pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Pierwotny układ mieszkania to trzy niezależne pokoje, kuchnia łazienka i przedpokój. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV, w kuchni, łazience i korytarzu położono terakotę. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła, przychodnia, boisko orlik, lodowisko. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy piwnica.

Możliwość dokupienia za odrębną cenę garażu w zabudowie szeregowej o powierzchni 17m2.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.