MIESZKANIE NAD JEZIOREM

cena : 249.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,00m2. Powierzchnia całkowita 128,00m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Sołtmany, gm. Kruklanki, powiat giżycko, województwo warmińsko – mazurskie

CHARAKTERYSTYKA:

PARTER: pokój o powierzchni 25m2, pokój o powierzchni 13m2, kuchnia o powierzchni 12m2, łazienka o powierzchni 8 m2, przedpokój z klatką schodową 6m2, ganek o powierzchni 6m2.

PIĘTRO: pokój z wc o powierzchni 25m2, strych o powierzchni 20m2.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja gminna, prąd,  gaz butlowy

OGRZEWANIE: własne na węgiel, drzewo

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne opłaty za wywóz nieczystości, wodę i energię według zużycia, roczny podatek od nieruchomości

STAN PRAWNY: Wyodrębniona Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Przestronne i ustawne mieszkanie położone w pobliżu jeziora. Lokal mieszkalny posiada  trzy pokoje, kuchnię łazienkę oraz przedpokój.  W  pokojach na parterze na podłodze położono drewniany parkiet. Stolarka okienna: Okna PCV. W kuchni i przedpokoju została położona wykładzina PCV, natomiast w łazience terakota i glazura. Ściany zostały wygładzone i pomalowane w kolorze.  Kuchnia została wyposażona w meble kuchenne. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Do mieszkania przynależy, także piwnica z kotłownią o łącznej powierzchni 13m2, garaż o powierzchni 43m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem. Wieś położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Sołtmany, 20 km na wschód od Giżycka i 9,5 km na południowy wschód od Kruklanek.

Atutem oferowanej nieruchomości jest dostęp do linii brzegowej położonej w odległości ok. 30m od nieruchomości po przeciwnej stronie drogi oraz ogólnodostępnej plaży gminnej z miejscem do wypoczynku i rekreacji położonej ok. 150m od nieruchomości.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.