MIESZKANIE NAD JEZIOREM

cena : 175.000,00 zł
DSCN2284

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 50,00m2.

LOKALIZACJA:  Orzechowo, gm. Stare Juchy, powiat ełcki, województwo warmińsko – mazurskie

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

MEDIA:  Wodociąg gminny, szambo, prąd, gaz butlowy

OGRZEWANIE:  własne, piec kaflowy i kominek.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczne  opłaty za wywóz nieczystości, wodę,  energię  według zużycia liczników, wywóz szamba, roczny podatek od nieruchomości oraz miesięczna składka w kwocie 45,00 zł na fundusz remontowy dla wspólnoty utworzonej przez mieszkańców budynku.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone na pojezierzu ełckim w malowniczej miejscowości Orzechowo  nad jeziorem Szóstak. Mieszkanie wymaga odświeżenia, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. W łazience została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach, kuchni oraz przedpokoju pokryto drewnianymi deskami, które można poddać renowacji. Stolarka okienna: okna PCV. W łazience został umieszczony bojler elektryczny do podgrzania zimnej wody. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny posiada zadbaną i komfortową klatkę schodową.  Do mieszkania przynależy, także piwnica, budynki gospodarcze oraz udział  w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem. Orzechowo oddalone jest 4,5 km od Starych Juch i Gawlików Wielkich, 26 km od Giżycka. Wody jeziora Szóstak, I i II klasy czystości charakteryzują się dużą przeźroczystością, na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Jezioro połączone jest tunelem z jeziorem Ułówki. Ryby występujące w jeziorze Szóstak: karaś, leszcz, lin, węgorz, płoć, sieja, szczupak, sandacz.

 

        

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.