MIESZKANIE W OKOLICY EKOMARINY Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ

cena : 629.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 65,19m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Armii Krajowej

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z  Salonu z aneksem  z wyjściem na balkon, trzech pokoi, łazienki z wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Administrator Spółka z.o.o.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:

czynsz w okresie letnim w wysokości 300,00zł (w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  według zużycia.

czynsz w okresie zimowym w wysokości 400,00zł  (w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę, centralne ogrzewanie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta i Ekomariny, położone w wielorodzinnym budynku mieszkalnym z windą oddanym do użytku w 2014r. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. W  pokojach i korytarzu na podłodze położono panele PCV, w łazience i aneksie kuchennym  została położona terakota i glazura.  Aneks kuchenny został wyposażony w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar. Stolarka okienna: PCV. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, przedszkole, urzędy, apteka, przychodnia, park, Ekomarina. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny posiada przestronne i zadbane klatki schodowe.  Do mieszkania przynależy, także komórka lokatorska oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

Dodatkowo możliwość dokupienia za odrębną cenę miejsca parkingowego (ilość miejsc parkingowych w budynku 17), Cena za miejsce parkingowe: 38.000,00 zł ( trzydzieści osiem tysięcy zł 00/100)

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.