Mieszkanie w Okolicy Twierdzy Boyen

cena : 359.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,8m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Moniuszki

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny.

OGRZEWANIE: miejskie

ZARZĄDCA : Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 800,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i gaz  według zużycia.

STAN PRAWNY: Wyodrębniona własność z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w okolicy kanału Łuczańskiego i Twierdzy Boyen, które posiada trzy pokoje, garderobę, kuchnię, łazienkę i korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV, w kuchni, łazience i korytarzu położono terakotę. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła, przychodnia, plaża miejska. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe  dla mieszkańców danego budynku. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,1m2 oraz udział w gruncie pod budynkiem i elementach wspólnych budynku .

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.