Mieszkanie w Okolicy Ekomariny

cena : 699.000,00 zł
DSCN3816

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,91m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Kolejowa

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z Salonu z wyjściem na balkon z którego można podziwiać widok na Niegocin, sypialni z balkonem, aneksu  kuchennego, łazienki z wc.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:

miesięczny czynsz za lokal mieszkalny w kwocie 313,08 zł ( zaliczka na koszty utrzymania części wspólnych nieruchomości, koszty zarządu, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, zaliczka na koszty remontów) plus rachunki za wodę i energię według zużycia

miesięczny czynsz za miejsce garażowe w kwocie 137,72 zł ( zaliczka na koszty utrzymania części wspólnych, koszty zarządu, zaliczka na koszty remontów, eksploatacja – hala garażowa, koszty zarządu  – hala garażowa)

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Administrator Spółka z.o.o.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: miejskie

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

W pełni wyposażone mieszkanie  w pobliżu centrum miasta i Ekomariny, położone w wielorodzinnym budynku mieszkalnym z windą oddanym do użytku w 2016r. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. W mieszkaniu zostało założone ogrzewanie podłogowe oraz zainstalowana klimatyzacja. Aneks kuchenny został wyposażony w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Stolarka okienna: okna PCV. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, port Ekomarina, plaża i jezioro Niegocin. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny posiada przestronne i zadbane klatki schodowe. Teren dookoła budynku posiada ogrodzenie. Do mieszkania przynależy udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

Możliwość odkupienia miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej pod budynkiem za odrębną cenę: 40.000,00 zł

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.