MIESZKANIE Z OGRÓDKEIM I GARAŻEM

cena : 519.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 62,80m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul.  Aleja Wojska Polskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na parterze wielomieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Administrator Sp.  z.o.o

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 378,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona własność z  Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży taras,  sypialni, gabinetu, otwartej kuchni połączonej z korytarzem, łazienki i korytarza. W łazience została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach, kuchni i korytarzu pokryto panelami. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnię wyposażono w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar i sprzęt AGD. Budynek po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, kanał giżycki, twierdza Boyen. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 10,30m2, pomieszczenie na poddaszu o powierzchni 8,50m2, garaż o powierzchni 18m2, działka ogrodowa o powierzchni 141m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i gruntu pod budynkiem.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.