NIERUCHOMOŚĆ W ZABUDOWIE SIEDLISKOWEJ W POBLIŻU KRUKLANEK

cena : 599.000,00 zł
DSCN0350

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość w zabudowie siedliskowej zabudowanej  murowanym parterowym domem z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 271m2, dwoma budynkami gospodarczymi o powierzchni 176m2 i 140m2 oraz dwustanowiskowym murowanym garażem o powierzchni 72m2 położonej na zagospodarowanej działce o powierzchni 1.0557 ha.

LOKALIZACJA:  Miejscowość Boćwinka, gm. Kruklanki, województwo warmińsko – mazurskie, powiat giżycki

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej, pokryty  dachówką. Dom jest  podpiwniczony.

METRAŻ POMIESZCZEŃ:   

Parter:  kuchnia pow. 16m2, pokój pow. 11m2, pokój pow. 16m2, pokój pow. 18m2, łazienka pow. 7m2, kuchnia pow. 8m2, korytarz pow. 16m2, spiżarka pow. 3m2, łazienka 11m2, korytarz pow. 18m2, taras 11m2, pokój pow.20m2

Poddasze: otwarta przestrzeń zagospodarowana jako salon z wyjściem na taras o pow. 75m2

MEDIA:   wodociąg miejski, szambo,   instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Centralne ogrzewanie na węgiel, drewno, kominek, pompa ciepła

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię,  zakup gazu butlowego, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest parterowym domem z zagospodarowanym poddaszem użytkowym   i dwoma oddzielnymi wejściami, został on wykonany z cegły. Dach pokryto dachówką. Wnętrze domu jest przestronne, widne i w pełni przystosowane zarówno w celu stałego zamieszkania jak i również do wynajmu w celu prowadzenia agroturystyki. Stolarka okienna: okna PCV. Dom jest podpiwniczony. W piwnicy zostały wydzielone pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia w, której zainstalowany jest piec do ogrzania budynku i wody oraz pompa ciepła. Parter budynku składa się z dwóch kuchni, dwóch widnych  łazienek z wc, trzech pokoi spiżarki korytarza. Kuchnia jest wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. Podłogi w pokojach zostały pokryte panelami, w kuchni i korytarzu terakotą i glazurą z połyskiem. Łazienki zostały wyposażone zarówno w wannę i kabinę prysznicową. Poddasze użytkowe tworzy otwartą przestrzeń zagospodarowaną jako pokój o powierzchni 75m2 z kominkiem i wyjściem na taras podzielonym na strefę wypoczynkową, jadalnianą i sypialnianą z drewnianą podłogą. Do budynku mieszkalnego przynależy również niezagospodarowana część budynku mieszkalnego o powierzchni 52m2, piwnica, dwa budynki gospodarcze o powierzchni 176m2 i 140m2 oraz dwustanowiskowy garaż murowany o powierzchni 72m2. Miejscowość położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, 19 km na wschód od Giżycka i 7 km na południowy wschód od Kruklanek. Nieruchomość położona jest  w przyjaznej i cichej okolicy w sąsiedztwie zabudowań domów jednorodzinnych. W najbliższej miejscowości Kruklanki oddalonej ok. 7 km od Boćwinki znajdują się placówki handlowo – usługowe, szkoła, apteka urząd gminy, kościół. Atrakcje turystyczne: zwalony most w Kruklankach, zagroda żubrów, jezioro żywy, jezioro Sołtmany, jezioro babka.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej okolicy.

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.