Połówka Domu Po Remoncie Na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

cena : 450.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 87,77m2 położony na działce o powierzchni 444m2 .

LOKALIZACJA:  Węgorzewo, ul. Szpitalna.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe, niepodpiwniczony, z dwuspadowym dachem: więźba konstrukcji  krokwiowo – jętkowa, pokrycie blacha dachówko podobna.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe, po kapitalnym remoncie. Parter domu o powierzchni 48,3m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras ( powierzchnia tarasu: 18,18m2), aneksu kuchennego połączonego z przedpokojem, łazienki. Poddasze domu o powierzchni 39,47m2 tworzą pokój z garderobą, dwie sypialnie, wc i korytarz. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV, w łazienkach korytarzu i kuchni  terakotą. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie  wykonane z elementów stalowych i siatki. Dojście do budynku wykonane z kostki betonowej.  Na terenie posesji znajdują się  nasadzenia w postaci ozdobnych krzewów oraz roślin niskopiennych. W najbliższej okolicy znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, park, rzeka.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.