POŁÓWKA DOMU W OKOLICY WYDMIN

cena : 240.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  ½ domu  o powierzchni  użytkowej 124,4m2, oraz strych z możliwością adaptacji i projektem.

LOKALIZACJA:  Mazuchówka, gmina Wydminy, województwo Warmińsko – Mazurskie

CHARAKTERYSTYKA: ½ trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego, parter/ I piętro. Nieruchomość składa się z Salonu, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju położonego na parterze, na piętrze znajdują się sypialnia,  pokój dla dzieci, pokój gościnny, łazienka z  toaletą  oraz holl.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja miejska, prąd, gaz butlowy

OGRZEWANIE: własne c.o na węgiel drewno, podłogowe na parterze

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczne opłaty za energię, wodę i wywóz nieczystości oraz roczny podatek od nieruchomości w kwocie 737 zł

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Budynek mieszkalny z dogodną lokalizacją położony w okolicy Wydmin. Wnętrze budynku mieszkalnego po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Wysokość pomieszczeń wynosi ok. 2,5m. Parter o pow. 49,90 m2 składa się z widnej i przestronnej kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, salonu oraz łazienki z wc i korytarza, na piętrze o pow. 74,5 m2 znajdują się trzy pokoje i widna przestronna łazienka z wanną, wc  oraz prysznicem. W pokojach na podłodze położono panele, natomiast w kuchni łazience i korytarzu terakotę. Nieruchomość położona jest w miejscowości oddalonej  ok.  3 km od Wydmin gdzie znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, targowisko miejskie. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny posiada nowe zadaszenie wykonane z blacho dachówki. Do mieszkania przynależą, także 2 piwnice lokatorskie, udział 26000/100000 w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem o powierzchni 0,0700 ha, grunt o łącznej powierzchni 0,0954 ha zabudowany budynkiem gospodarczym, oraz strych z możliwością adaptacji i projektem.

Miejscowość Mazuchówka położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, na zachód od Jeziora Wydmińskiego, 25 km na południowy wschód od Giżycka i 3 km na północny wschód od Wydmin; przebiega przez nią droga wojewódzka nr 655 w kierunku Olecka. Między wsią a Jeziorem Wydmińskim znajduje się niewielkie (około 2 ha) jeziorko Palinka.

Nieruchomość godna polecenia rozwojowej rodzinie, głównym jej atutem jest dogodna lokalizacja w cichej i przyjaznej okolicy z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury i niskie koszty utrzymania.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.