Połówka Domu z Garażem i Ogrodem

cena : 689.000,00 zł
5

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 100m2 położony na działce o powierzchni 1635m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Rolnicza.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe, podpiwniczony z dwuspadowym dachem pokrytym dachówką: więźba konstrukcji  krokwiowo – jętkowa.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe, po kapitalnym remoncie. Parter domu składa się z  salonu, sypialni,  kuchni, łazienki, korytarza oraz wiatrołapu. Poddasze domu  tworzą trzy sypialnie. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Podłogi na parterze w pokojach pokryto drewnianym parkietem, na poddaszu panelami PCV, w łazience korytarzu i kuchni została położona terakota. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie wykonane z elementów stalowych i siatki. Dojście do budynku wykonane z kostki betonowej.  Na terenie posesji znajdują się nasadzenia w postaci ozdobnych krzewów i roślin niskopiennych oraz garaż i budynek gospodarczy. W najbliższej okolicy znajduje się sklep osiedlowy, szkoła podstawowa. Atutem nieruchomości jest duża działka oraz lokalizacja z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.