SPRZEDAM LUB ZAMIENIĘ SIEDLISKO W OKOLICY JEZIORA I LASU / REZERWACJA

cena : 119.000,00 zł
nieruchomosc 018

Siedlisko położone jest w miejscowości Gawliki Wielkie w województwie warmińsko- mazurskim, gmina Wydminy; w jego skład wchodzi parterowy dom ze strychem o powierzchni użytkowej 121,8m2. Budynek mieszkalny zbudowany z cegły, nie  podpiwniczony.  Dach budynku został pokryty dachówką.

 

Parter domu składa się z czterech pokoi, widnej i przestronnej kuchni, łazienki, korytarza oraz wiatrołapu.

 

Metraż pomieszczeń:  Pokój o pow. 22,93m2, pokój o pow. 17,32m2, pokój o pow. 16,58m2, pokój o pow. 16,44m2, kuchnia o pow. 16,52m2, łazienka o pow. 8,17m2, korytarz o pow. 8,13m2, wiatrołap o pow. 8,03m2

 

MEDIA: Prąd, woda, szambo, gaz butlowy.

OGRZEWANIE: Centralne ogrzewanie na drewno lub węgiel,

KOSZTY UTRZYMANIA: miesięczne opłaty za energię, opłata rocznego podatku od nieruchomości, zakup gazu butlowego, opłata za wywóz nieczystości,

DOJAZD: Droga asfaltowa ( droga utwardzona)

STAN PRAWNY: Własnościowe, założona Księga Wieczysta

Przestronny, widny budynek mieszkalny z komfortowym układem wnętrza z jednym przejściowym pomieszczeniem jakie stanowi jeden mniejszy pokój. Położony w cichej i przyjaznej miejscowości otoczonej terenami przepełnionymi zielenią w pobliżu jeziora Gawlik. W całym budynku mieszkalnym zostały wstawione okna PCV. W  kuchni, łazience i pokojach na podłodze została położona wykładzina natomiast w korytarzu terakota.  W trzech pokojach wygładzono i pomalowano ściany w kolorze, natomiast w jednym pozostałym pokoju położono na ścianie tapetę. Budynek mieszkalny został z zewnątrz ocieplony i położono na nim nową elewację.  W pobliżu domu znajduje się las oraz staw. Teren dookoła posesji nieogrodzony. Do domu przynależą także murowane budynki gospodarcze stodoła i obora o łącznej powierzchni 300m2, murowany garaż o  powierzchni 40m2 oraz 3000 m2 gruntu na którym usytuowana jest posesja z budynkami gospodarczymi.

Nieruchomość godna polecenia ze względu na jej lokalizację i przepiękną naturę, która ją otacza: mazurskie lasy, jeziora i cisza o, którą w miejskim zgiełku coraz trudniej.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Możliwość dokupienia za odrębną cenę: 28.000,00 zł/ha 11 ha ziemi rolnej część ziemi zalesiona.

Możliwość zamiany Nieruchomości na mieszkanie w Giżycku 50m2 do Ipiętra.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowych oraz  we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu.