SPRZEDAM LOKAL UŻYTKOWY 52m2 W CENRTUM

cena : 250.000,00 zł
DSCN2935

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Lokal Użytkowy o powierzchni  52m2

LOKALIZACJA: Giżycko, ul. Kętrzyńskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal Użytkowy z przeznaczeniem handlowo – usługowym położony na parterze, składa się z dwóch  pomieszczeń,  Sali sprzedażowej  oraz zaplecza.

ZARZĄDCA BUDYNKU: Zarząd C.H Dominik

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  czynsz w kwocie 550,00 zł ( w skład czynszu wchodzą następujące opłaty: ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, eksploatacja podstawowa, ochrona) dodatkowe opłaty to rachunki za prąd według zużycia .

Dodatkowe Informacje:

Lokal użytkowy o wymiarach 7,90m2 x 6,60m2, wysokość lokalu 3m usytuowany na parterze dwukondygnacyjnego budynku handlowo- usługowego w centrum miasta z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Lokal znajduje się w głównym ciągu handlowym, został odświeżony posiada szerokie wejście o wymiarach 1,50m x 2,12m zamykane na roletę antywłamaniową. W najbliższej okolicy  nieruchomości znajdują się liczne placówki handlowo – usługowe, park z placem zabaw dla dzieci, targowisko miejskie, ogólnodostępny bezpłatny parking dla klientów oraz ogrodzony i monitorowany parking o powierzchni ok. 1000m2 dla właścicieli lokali znajdujących się w budynku.

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.