Sprzedam Lub Wynajmę Budynek Biurowo – Usługowy w Centrum

cena : 1 515 000,00 zł
DSCN3874

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek usługowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 590m2 położony na dwóch działkach o łącznej  powierzchni 746m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Kopernika.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek usługowy w całości podpiwniczony, wykonany z cegły, dach skośny dwuspadowy pokryty dachówką.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna,  instalacja gazowa

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Czterokondygnacyjny murowany budynek usługowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 590m2. Budynek składa się z 5 pomieszczeń i korytarza na parterze, 5 pomieszczeń w tym z łazienki, kuchni i korytarza na pierwszym piętrze, 5 pomieszczeń i korytarza na drugim piętrze, 2 pomieszczeń i korytarza na poddaszu oraz 9 pomieszczeń w piwnicy, które tworzą kotłownia, łazienki, oraz pomieszczenia gospodarcze. Powierzchnia użytkowa poszczególnej kondygnacji budynku oprócz poddasza wynosi ok. 150 m2.  Stan techniczny: do remontu. Stolarka okienna: okna PCV.  Pierwotnie budynek pełnił funkcję administracyjno – biurową, możliwość przekształcenia budynku na pensjonat lub w niezależne lokale mieszkalne. W najbliższej okolicy nieruchomości znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe oraz niska zabudowa mieszkalna. Teren na, którym  położona jest nieruchomość posiada ogrodzenie wykonane z siatki i częściowo z elementów stalowych oraz monitoring.

Możliwość wynajęcia nieruchomości w całości za cenę 5.000,00 zł brutto miesięcznie plus koszty mediów i podatków. Termin wynajmu do uzgodnienia.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.