SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ LOKAL UŻYTKOWY 156,23m2 W CENRTUM

cena : 399.000,00 zł
20181222_111841

 

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Lokal Użytkowy o powierzchni  156,23m2

LOKALIZACJA: Giżycko, ul. Kętrzyńskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal Użytkowy z przeznaczeniem handlowo – usługowym położony w piwnicy, składa się z czterech  pomieszczeń,  Sali sprzedażowej, zaplecza oraz pomieszczenia do urządzenia toalety.

ZARZĄDCA BUDYNKU: Zarząd C.H Dominik

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE: miejskie

MIESIĘCZNE OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  czynsz w kwocie 1300,00 zł ( w skład czynszu wchodzą następujące opłaty: ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, eksploatacja podstawowa, ochrona) dodatkowe opłaty to rachunki za prąd według zużycia .

Dodatkowe Informacje:

Lokal użytkowy po kapitalnym remoncie z odrębnym wejściem o łącznej powierzchni 156,23m2, Sala sprzedażowa o powierzchni 123,21m2, trzy pomieszczenia stanowiące zaplecze o łącznej powierzchni 33,09m2, w tym jedno można przeznaczyć na zrobienie toalety, wysokość lokalu około 3m usytuowany w piwnicy dwukondygnacyjnego budynku handlowo- usługowego w centrum miasta z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Lokal znajduje się w głównym ciągu handlowym, został odświeżony posiada szerokie wejście zamykane na roletę antywłamaniową. W najbliższej okolicy  nieruchomości znajdują się liczne placówki handlowo – usługowe, park z placem zabaw dla dzieci, targowisko miejskie, ogólnodostępny bezpłatny parking dla klientów oraz ogrodzony i monitorowany parking o powierzchni ok. 1000m2 dla właścicieli lokali znajdujących się w budynku.

Możliwość wynajęcia Lokalu:

Odstępne w kwocie 1500,00 zł plus opłaty za media i czynsz, okres wynajmu do uzgodnienia.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.