SPRZEDAM LUB ZAMIENIĘ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA PARTERZE

cena : 225.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 48,61m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Nowowiejska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na parterze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Polamowiec.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 389,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Mieszkanie posiada salon z wyjściem na balkon, sypialnię, kuchnię, łazienkę z wc i korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przedszkole. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 7,40m2.

Możliwość zamiany nieruchomości na dom wolnostojący do 100m2 posadowiony na działce do 3000m2 w okolicy Giżycka lub Olecka.

 

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.