Sprzedam Lub Zamienię Dwupokojowe Mieszkanie Pierwsze Piętro

cena : 419.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,50m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Kolejowa

ZARZĄDCA BUDYNKU: Wspólnota Mieszkaniowa

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd .

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:

czynsz w okresie grzewczym w wysokości 450,00zł (w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię według zużycia.

czynsz w okresie letnim w wysokości 300,00zł (w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z księgą wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku mieszkalno – usługowym. Mieszkanie tworzy salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka, holl oraz wiatrołap. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 15 m2 oraz udział w gruncie pod budynkiem i częściach wspólnych budynku .W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła, apteka, targowisko miejskie, kanał łuczański, plaża miejska, Ekomarina. Nieruchomość z doskonałą lokalizacją pod inwestycje.

Możliwość zamiany na  mieszkanie w Giżycku położone na parterze.             

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.