Sprzedam lub Zamienię Mieszkanie z Ogródkiem

cena : 319.000,00 zł
DSCN4056

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 62,80m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul.  Aleja Wojska Polskiego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Administrator Sp.  z.o.o

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 360,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona własność z  Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. Mieszkanie wymaga remontu. Stolarka okienna: okna PCV. Budynek po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, kanał giżycki, twierdza Boyen. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 15,1m2, działka ogrodowa o powierzchni ok. 300m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i gruntu pod budynkiem. Teren posesji ogrodzony z  bramą wjazdową na pilota.

 

Możliwość zamiany na dwupokojowe mieszkanie na parterze lub pierwszym piętrze.

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.