TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE, DUŻY BALKON

cena : 243.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,60m2 usytuowane na czwartym piętrze w  pięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym.

LOKALIZACJA:  Giżycko,  ul. Smętka.

CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA: kanalizacja miejska, wodociąg, prąd, gaz ziemny, telefon, internet.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 420,02 zł ( w czynsz wliczone są następujące opłaty: wywóz nieczystości, fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, centralne ogrzewanie, gaz w ryczałcie) dodatkowe opłaty to rachunki za zużytą  energię i wodę  według stanu licznika .

OGRZEWANIE:  miejskie

STAN PRAWNY:  Odrębna Własność z  założoną Księgą Wieczystą

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, przestronne i ustawne posiada funkcjonalny układ wnętrza  bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV, stolarka drzwiowa: drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną zrobiona na wymiar. Przedpokój został wyposażony w szafę wnękową zrobioną na wymiar. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców, tereny zagospodarowane zielenią oraz plac zabaw dla dzieci. Lokal mieszkalny położony jest w dogodnej lokalizacji. W najbliższej okolicy nieruchomości znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie,  urzędy, targowisko miejskie, kościół .

Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 5,40m2 oraz udział  w elementach wspólnych budynku i działki gruntu.

Atutem proponowanej nieruchomości są niskie koszty utrzymania, dogodna lokalizacja.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.