TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE NA PARTERZE Z GARAŻEM

cena : 280.000,00 zł
DSCN1837

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 60,9m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Batorego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na parterze trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Wspólnota  Mieszkaniowa Administrator .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 412,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie po remoncie. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń.  Podczas remontu wygładzono ściany, zmieniono instalację hydrauliczną elektryczną, wstawiono antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna PCV. W łazience, kuchni i korytarzu została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przedszkole. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny w 2006r został ocieplony i zmienione zadaszenie. Do mieszkania przynależą, także dwie  piwnice lokatorskie o łącznej powierzchni 22,8m2, garaż konstrukcji blaszanej z kanałem o powierzchni 18m2, ogródek z grillem i wędzarnią, część strychu.

 

Zapraszamy do obejrzenia.

        

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.