TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

cena : 285.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,4m2 (powierzchnia całkowita 64,5m2).

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Królowej Jadwigi

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z Salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, toalety  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 480,00zł  w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, wodę i gaz według stanu zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane na  spokojnym osiedlu w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Lokal mieszkalny wymaga remontu. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, targowisko miejskie, boisko orlik, lodowisko oraz plac zabaw dla dzieci. Przed blokiem znajdują się  miejsca parkingowe dla mieszkańców,  i  strefa zieleni z miejscami do odpoczynku. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został odświeżony. Wykonano ocieplenie budynku oraz odświeżono klatki schodowe. Do mieszkania przynależy, także piwnica lokatorska o powierzchni 3,1m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem. Mieszkanie godne polecenia rozwojowej rodzinie, głównym jego atutem jest dogodna  lokalizacja z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury i niskie koszty utrzymania.

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.