WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK MIESZKALNY Z GARAŻEM

cena : 549.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 130m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 457m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Rybacka.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, wykonany częściowo z pustaka, częściowo z cegły z dwuspadowym dachem: więźba  konstrukcji  krokwiowo – jętkowa drewniana z pełnym deskowaniem i pokryciem blachą dachówko podobną.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe lub olejowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym zbudowanym w latach 1969r – 1970r. Pierwotnie budynek stanowił obiekt o jednej kondygnacji nadziemnej wykonanej z cegły z instalacją elektryczną wykonaną z aluminium, w latach 1999r-2000r budynek uległ rozbudowie i modernizacji, rozbudowa polegała na dobudowaniu poddasza z pustaka z instalacją elektryczną wykonaną w miedzi wraz z niewielką zmianą funkcjonalną pomieszczeń znajdujących się na parterze. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na przeszkloną werandę, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wiatrołapu. Poddasze stanowią dwie sypialnie w tym jedna z wyjściem na taras, garderoba, łazienka,  oraz holl. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Wnętrze budynku wymaga remontu. W poziomie piwnic oprócz czterech pomieszczeń gospodarczych znajduje się również garaż. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie wykonane z siatki na słupkach, od strony ulicy Rybackiej ogrodzenie w części wykonane z elementów stalowych, dwie bramy wjazdowe w tym jedna prowadząca do garażu. Dojście do budynku, teren na wprost drugiej bramy wjazdowej oraz opaska wokół budynku wykonane z kostki betonowej (polbruk), zjazd do garażu został utwardzony betonowymi jombami. Podczas rozbudowy  zewnętrzne ściany budynku zostały docieplone styropianem 10cm. Na terenie posesji znajdują się również murowana wędzarnia, murowany budynek gospodarczy oraz nasadzenia – drzewka owocowe oraz ozdobne krzewy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.